O nas

Dowiedz się więcej o naszej pracy

czyszczenie ekstrakcyjne we wrocławiu

Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natrysku detergentu na czyszczoną powierzchnię, a następnie odessaniu detergentu wraz z brudem za pomocą profesjonalnego ekstraktora. W przypadku silniejszych zabrudzeń stosuje się również pre-spray, który wraz z detergentem zostaje odessany z czyszczonej powierzchni. Po oczyszczeniu powierzchni stosujemy różnego rodzaju odżywki oraz dmuchawy osuszające, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba.

Oferujemy:
czyszczenie dywanów i pranie wykładzin,
czyszczenie mebli tapicerowanych i skórzanych,
czyszczenie materacy,
pranie tapicerki samochodowej.

Wszystkie te zabiegi przeprowadzamy z dojazdem do klienta. Wykonujemy usługi zarówno dla klientów prywatnych, jak i klientów biznesowych. Pierzemy także w hotelach, restauracjach, urzędach i różnego rodzaju instytucjach.

Jesteśmy założycielami firmy, prowadzimy i pracujemy w niej na co dzień. Wiemy, co oznacza zabrudzony dywan lub materac po zabawie naszych pociech. Znamy też rodzinne wycieczki samochodem i ich następstwa widoczne na tapicerce samochodowej. Znamy się na tym. Tam, gdzie inny sprzęt zawodzi, sprawdza się Powr-Flite, który jest sprowadzany z USA.  Doskonałe właściwości czyszczące wspomagane są profesjonalnymi, bezpiecznymi dla tkanin detergentami. Po każdym zabiegu czyszczącym są one płukane specjalnym neutralizatorem.

Przy zamówieniu od kwoty 180 zł dojazd na terenie Wrocławia jest darmowy. W innym przypadku cena ustalana jest indywidualnie.

Chcesz zamówić usługę? Zadzwoń lub napisz

Cena końcowa zależy głównie od indywidualnych czynników takich jak: stopień zabrudzenia, wymiary mebla, utrudniony dostęp, czas pracy. Ceny w cenniku są orientacyjne. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu firmy.