Usługi pralnicze na najwyższym poziomie – tanio i skutecznie!

Dywan jako element wystroju wnętrza jest narażony na wiele zabrudzeń. Może on nam służyć i cieszyć oko przez wiele lat, ale trzeba wiedzieć jak o niego dbać. Pamiętajmy, że nieczystości w dywanie są powodem jego szybszego starzenia się, może też przyczyniać się to do alergii lub różnego rodzaju chorób. Profesjonalne pranie dywanów pozwala na ich długotrwałą i zdrową eksploatację.

Rozlana szklanka soku lub kawy, zwierzęta domowe, małe dzieci… narożnik przestał wyglądać atrakcyjnie? Niedawno miał nieskazitelny wygląd, ale teraz…. Co zrobić? Oczywiście wyczyścić! Ale jak przywrócić jego dawny wygląd, a nie tylko powierzchownie zetrzeć brud? Czyszczenie ekstrakcyjne sprawia, że meble tapicerowane odzyskają swój pierwotny wygląd i będą przyjemnie pachnieć.

Sprzątasz w domu kilka razy w ciągu miesiąca, ale mimo wszystko i tak robisz wiosenne porządki. Tak samo powinno wyglądać dbanie o tapicerkę samochodową. To po prostu się opłaca. Regularne, odpowiednie dbanie o tapicerkę samochodową pomoże zachować jej nienaganny stan.

W łóżkach możemy znaleźć okruchy, włosy, mocz, drobnoustroje i inne nieprzyjemne rzeczy. Czyszczenie łóżka i pranie materaca to konieczność. Czystość miejsca, w którym śpimy jest bardzo ważna dla zdrowia naszego i naszych dzieci. Ciężko jest samodzielnie usunąć zabrudzenia wchłonięte przez materac.  Dlatego też z pomocą przychodzi Limon. Zadbaj o higienę snu i zdrowie – skorzystaj z profesjonalnej usługi prania materaca.  

Dlaczego
Logo limon
1
Używamy bezpiecznej i skutecznej chemii
2
Swoją pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem
3
Posiadamy jedne z najlepszych wyposażeń do ekstrakcji

Ciesz się czystym życiem, korzystając z usług prania ekstrakcyjnego we Wrocławiu

Przy zamówieniu od kwoty 180 zł dojazd na terenie Wrocławia jest darmowy. W innym przypadku cena ustalana jest indywidualnie.

Chcesz zamówić usługę? Zadzwoń lub napisz

Cena końcowa zależy głównie od indywidualnych czynników takich jak: stopień zabrudzenia, wymiary mebla, utrudniony dostęp, czas pracy. Ceny w cenniku są orientacyjne. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu firmy.