Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej we Wrocławiu

Odkurzanie tapicerki w samochodzie zwykle pozostawiamy do momentu, kiedy na podłodze zobaczymy duże ilości piasku, a w załamaniach foteli resztki jedzenia i okruchy po ostatniej dłuższej wycieczce samochodowej. Regularnie dbając o materiałową oraz skórzaną tapicerkę samochodową, zapewniasz sobie jednak nie tylko estetyczny wygląd wnętrza samochodu, ale też przedłużasz jej trwałość.

Tapicerka samochodowa – czyszczenie skórzanej tapicerki we Wrocławiu

Firma Limon specjalizuje się w czyszczeniu tapicerki samochodowej metodą ekstrakcyjną, oferując skuteczne usuwanie plam i zabrudzeń z różnych tapicerowanych powierzchni w samochodzie. Oferujemy czyszczenie fotelów samochodowych – zarówno skórzanych, jak i materiałowych – pełne czyszczenie wnętrza samochodu, jak i czyszczenie bagażnika czy podłóg, wraz ze wszystkimi trudno dostępnymi zakamarkami. Standardowo przeprowadzamy pranie tapicerki samochodowej, ale na indywidualne zamówienie możemy zająć się także okładziną na drzwiach, podłogach czy w bagażniku samochodów osobowych, kombi, a nawet busów.

Czyszcząc tapicerkę samochodową, dbasz o wnętrze swojego samochodu i pozwalasz, by niezależnie od wieku zawsze wyglądało i pachniało jak nowe. Brudne i zakurzone siedzenia w samochodzie są zwyczajnie niehigieniczne – jeśli spędzasz w aucie wiele godzin w ciągu tygodnia, dobrze jest czuć się w nim jak najlepiej. O stan skórzanej lub materiałowej tapicerki warto zadbać jeszcze bardziej, jeśli zajmujesz się przewozem pasażerów, i stan tapicerki świadczy także o wizerunku Twojej firmy.

Pranie tapicerki samochodowej Wrocław Fabryczna – zaufaj ekspertom

Sezonowe pranie, trudne do usunięcia zabrudzenia, zakup używanego auta, które chcesz doprowadzić do porządku – istnieje wiele powodów, dla których warto pozostawić czyszczenie tapicerki samochodowej w rękach profesjonalnej firmy. Korzystając z odpowiednich detergentów, przystosowanych do czyszczenia różnych wariantów tapicerki, jesteśmy w stanie nie tylko usunąć zabrudzenia po rozlanych napojach, sierść zwierzaków czy ślady po butach, ale też skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, kurzu, okruchów, piasku i drobnoustrojów gnieżdżących się w trudno dostępnych zakamarkach. Wykonujemy profesjonalne czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej we Wrocławiu i w Kątach Wrocławskich. Zajmujemy się także tapicerkami materiałowymi, welurowymi czy tapicerkami z alcantary.

tapicerka

Dlaczego warto zlecić czyszczenie tapicerki samochodowej?

Posiadając doświadczenie w czyszczeniu tapicerki samochodowej dla klientów we Wrocławiu i okolicach (Kąty Wrocławskie), możemy zagwarantować skuteczność w usuwaniu zabrudzeń, nieprzyjemnych zapachów i śladów pozostawionych na skórzanej tapicerce samochodowej, bez ryzyka uszkodzenia tapicerki czy elektryki pod siedzeniami. 

Wykonujemy także czyszczenie metodą ekstrakcyjną z wykorzystaniem właściwie dobranych detergentów, które jest znacznie skuteczniejsze niż samo odkurzanie foteli, i bezpieczniejsze niż próba samodzielnego prania tapicerki na mokro. Dysponujemy detergentami dopasowanymi do różnych rodzajów tapicerki samochodowej, radzącymi sobie nawet z trudnymi plamami po napojach czy jedzeniu.

Chcesz wykonać pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej? Skontaktuj się z Limon – pierzemy nie tylko we wrocławskich dzielnicach, takich jak Fabryczna, ale także w okolicznych miastach, np. w Kątach Wrocławskich. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z konsultacji specjalistów, a także zapoznania się z ofertą pozostałych usług: czyszczenie materacy, czyszczenie mebli skórzanych, pranie dywanów.