Czyszczenie mebli tapicerowanych i mebli skórzanych we Wrocławiu

Meble tapicerowane budują atmosferę w pomieszczeniach i są niezwykle wygodne, ale jednocześnie bardzo podatne na zabrudzenia, zbieranie włosów i sierści zwierzęcej czy gromadzenie nieprzyjemnego zapachu, kurzu, bakterii, drobnoustrojów i roztoczy wewnątrz tapicerki. Regularne czyszczenie mebli to najprostsza droga do tego, by uniknąć konieczności wymiany ich na nowe.

Na czym polega czyszczenie mebli tapicerowanych?

Pranie narożników, kanap, foteli i innych mebli tapicerowanych wykonujemy z wykorzystaniem metody czyszczenia ekstrakcyjnego. Proces czyszczenia mebli polega na spryskaniu powierzchni tapicerki odpowiednio dopasowanym środkiem czyszczącym dozowanym pod ciśnieniem, a następnie wciągnięciu go wraz z rozpuszczonym brudem do maszyny piorącej, a także odkurzenie oraz oczyszczenie tapicerki z jego pozostałości.

Czyszczenie ekstrakcyjne mebli tapicerowanych pozwala na usunięcie śladów po kawie, napojach, trudnych zabrudzeń, włosów, sierści i różnego rodzaju przebarwień na materiale. Świeżo wyprane meble będą wyglądały i pachniały jak nowe. Jeśli chcesz zadbać o świeżość w salonie, sypialni, biurze czy pokoju dziecięcym, zacznij od gruntownego czyszczenia mebli tapicerowanych.

Jak dbać o meble tapicerowane i skórzane? Czyszczenie mebli we Wrocławiu

Czyszczenie mebli tapicerowanych i skórzanych we Wrocławiu wykonujemy na narożnikach, sofach, krzesłach, pufach, a nawet tapicerowanych meblach biurowych. Wybierając odpowiednie środki czyszczące i narzędzia dopasowane do materiału tapicerki czy skóry, zapewniamy bezpieczne i kompleksowe czyszczenie mebli – oddając narożnik do prania unikasz potrzeby wymieniania go na nowy. Przeprowadzając czyszczenie mebli we Wrocławiu, usuwamy roztocza, bakterie i najbardziej uporczywe plamy – wszystko co zaburza estetykę i komfort korzystania z mebli tapicerowanych i mebli skórzanych.

narożnik

Pranie narożnika – Strachowice, Fabryczna

Meble takie jak narożnik, będący wyjątkowo funkcjonalnym meblem wypoczynkowym, który przy wielu mieszkańcach okazuje się być o wiele bardziej praktyczny niż klasyczna sofa, często narażone są na różnego rodzaju plamy. Niestety, gwarancja komfortu dla całej rodziny to też większe ryzyko zabrudzenia tapicerki lub skóry – w zależności z czego wykonany jest mebel.

Oferujemy kompleksowe czyszczenie mebli (w tym pranie narożników) we Wrocławiu. Usuwamy ślady po zabrudzeniach, sierść zwierzęcą, plamy zostawione przez dzieci, a także kurz, drobnoustroje, roztocza i inne zabrudzenia wnikające w strukturę tapicerki oraz skóry. Regularne czyszczenie mebli tapicerowanych to doskonały sposób na ich długowieczność.

Poszukujesz firmy wykonującej profesjonalne czyszczenie mebli skórzanych we Wrocławiu? Limon oferuje pranie narożników i innych mebli tapicerowanych na terenie stolicy Dolnego Śląska (Strachowice, Fabryczna) oraz w okolicach. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług, w tym m.in. czyszczenie materacy, czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej czy pranie wykładzin.