Pranie wykładzin i czyszczenie dywanów we Wrocławiu

Dywan może doskonale uzupełnić wyposażenie pomieszczenia i zbudować w nim atmosferę domowego ciepła, ale w praktyce jest też największym magazynem kurzu, zabrudzeń, roztoczy i bakterii. Aby cieszyć się z niego przez wiele lat i nie narażać na szwank swojego zdrowia, warto zadbać o kondycję dywanu i regularnie oddawać go do czyszczenia. W Limon oferujemy pranie wykładzin i dywanów we Wrocławiu. Działamy m.in. w dzielnicach Fabryczna, Nowy Dwór, a także w Kątach Wrocławskich. 

Pranie dywanów we Wrocławiu – na czym to polega?

Pranie wykładzin wykonujemy metodą ekstrakcyjną, która polega na spryskaniu powierzchni dywanu specjalnym środkiem czyszczącym, neutralizującym bakterie i drobnoustroje oraz zabijającym roztocza. Środek nanoszony jest na dywan pod ciśnieniem, po czym usuwany po chwili razem z rozpuszczonym przez preparat brudem. Dywan jest następnie czyszczony z pomocą czystej wody.

Wykonujemy czyszczenie dywanów i pranie wykładzin we Wrocławiu (Fabryczna, Nowy Dwór), korzystając ze sprawdzonych urządzeń.

Jak działamy? Pranie wykładzin -Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Kąty Wrocławskie

Pranie i czyszczenie dywanów oferujemy dla różnego rodzaju wykładzin stosowanych w domach. Zależnie od wariantu, proces czyszczenia może być nieco bardziej skomplikowany lub będzie wymagał większej ostrożności, ale z pewnością nie będzie niemożliwy do wykonania. Technika ekstrakcyjna radzi sobie nawet z dywanami wełnianymi czy dywanami typu „shaggy” z długim włosem, które zbierają okruchy, drobnoustroje, kurz i roztocza.

dywan w pokoju

Po co prać dywany i wykładziny? Usługa czyszczenia dywanów we Wrocławiu

Dywany stanowią ważny element dekoracyjny mieszkań, jednak jeśli chcesz chodzić po nich na boso, a może nawet bawić się na podłodze z dziećmi, regularne pranie dywanów i wykładzin to konieczność. Poruszając się po mieszkaniu w kapciach, skarpetach czy butach, nanosisz na dywan wiele zabrudzeń i okruchów. Dywan to też wyjątkowo dobre miejsce dla bakterii, kurzu i roztoczy, które mogą powodować alergie – jeśli w domu kichasz właściwie bez powodu, istnieje duża szansa, że Twój dywan jest siedliskiem dla wielu alergenów. Pierzemy wykładziny we Wrocławiu, dbając o zdrowie naszych klientów.

Jeśli chcesz, by Twój dywan na długo zachował świeżość i wyglądał jak nowy, nie podejmuj się samodzielnego prania przypadkowymi środkami dostępnymi w marketach. Odpowiednie dobranie preparatów czyszczących daje nam szansę skutecznie oczyścić Twój dywan bez ryzyka uszkodzenia jego wzoru czy koloru. Nie straszne nam nawet plamy po rozlanych napojach czy sierść zwierząt. Wykonujemy czyszczenie dywanów we Wrocławiu zarówno w domach prywatnych, jak i w budynkach publicznych, np. w przedszkolach, w szkołach, w bankach, w hotelach. Nasze usługi świadczymy m.in. w dzielnicach Fabryczna oraz Nowy Dwór, a także w Kątach Wrocławskich.

Zachęcamy także do skorzystania z usług czyszczenia mebli skórzanych, czyszczenia materacy oraz prania tapicerki samochodowej.